KIŞ ŞAMPİYONASINDA İÇ ISITAN BAŞARILAR

27-29 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından gerçekleştirilen Paletli Yüzme Bireysel Genç B, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonası’nın 1.günün sonunda sporcumuz
-Baran Altun 400 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 03.26.34’lük derecesiyle TÜRKİYE 1.
-Mert Budak 400 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 03.38.56’lık derecesiyle TÜRKİYE 3.
-Dilay Ünlü 400 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş bayanlar kategorisinde 04.08.10’luk derecesiyle TÜRKİYE 5.
-Ahmet Karakurt 400 metre çift palet disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 04.23.91’lik derecesiyle TÜRKİYE 4.
-Emir Kimya 400 metre çift palet disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 04.23.93’lük derecesiyle TÜRKİYE 5.
-Derin Özenel 200 metre suüstü disiplininde 10-11 yaş bayanlar kategorisinde 02.08.73’lük derecesiyle TÜRKİYE 2.
-İrem Özaslan 400 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş bayanlar kategorisinde 04.13.52’lik derecesiyle TÜRKİYE 2.
-Minelsu Küçükaslan 400 metre suüstü 12-13 yaş bayanlar kategorisinde 04.16.07’lik derecesiyle TÜRKİYE 3.
-Halil Fevzi Taşbaş 400 metre suüstü disiplini 12-13 yaş erkekler kategorisinde 03.56.93’lük derecesiyle TÜRKİYE 1.olarak sporcularımız 1.gün yarışlarını başarıyla tamamlamışlardır.

2.günün sonunda sporcularımızdan
-Mert Budak 50 metre dip (Apnea) disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 17.74′lük derecesiyle Türkiye 2.’si.
-Derin Özenel 50 Metre suüstü 10-11 yaş bayanlar kategorisinde 27.19′luk derecesiyle Türkiye 2.’si.
-İrem Özarslan 800 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş bayanlar kategorisinde 08.45.33′lük derecesiyle Türkiye 2.’si.
-Minelsu Küçükarslan 800 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş bayanlar kategorisinde 09.02.59′luk derecesiyle Türkiye 5.’si.
-Dilay Ünlü 800 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş bayanlar kategorisinde 08.26.98′lik derecesiyle Türkiye 4.’sü.
-Baran Altun 800 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 07.22.89′luk derecesiyle Türkiye 1’si.
-Baran Altun 200 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 01.37.66’lık derecesiyle Türkiye 2.’si.
-Mert Budak 200 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 01.38.92’lik derecesiyle Türkiye 3’sü.
-İrem Özarslan 200 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş bayanlar kategorisinde 01.59.20’lik derecesiyle Türkiye 3.’sü
-Minelsu Küçükarslan 200 metre suüstü disiplinde 12-13 yaş bayanlar kategorisinde 02.01.50’lik derecesiyle Türkiye 4’sü.
-Halil Fevzi Taşbaş 200 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş erkekler kategorisinde 01.52.34’lük derecesiyle Türkiye 2.’si. olarak
Sporcularımız 2. gün yarışları başarıyla tamamlamışlardır.

3. ve son gününde
-Mert Budak 100 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 43.25’lik derecesiyle Türkiye 2.’si
-Derin Özenel 100 metre suüstü 10-11 yaş bayanlar kategorisinde 59.00’lik derecesiyle Türkiye 2.’si
-Halil Fevzi Taşbaş 50 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş erkekler kategorisinde 24.27’lik derecesiyle Türkiye 5.’si
-Halil Fevzi Taşbaş 100 metre suüstü disiplininde 12-13 yaş erkekler kategorisinde 50.75’ilk derecesiyle Türkiye 1.’si
-Emir Kimya 200 metre çiftpalet disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 02.03.20’lik derecesiyle Türkiye 5.’si
-Mert Budak 50 metre suüstü disiplininde 14-15 yaş erkekler kategorisinde 19.53’lük derecesiyle Türkiye 2.’si olarak müsabakayı başarıyla tamamlamışlardır.

Sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyor.
Başarılarının devamını diliyoruz.

Gaziantep web tasarım